Про конкурс

Місія:

Підтримуємо нову ґенерацію прогресивної молоді шляхом її залучення до реалізації практичних проектів, спрямованих на вирішення завдань суспільства

Візія:

Просуваємо культуру формування практичних ідей та навичок роботи над проектами серед молоді віком від 14 до 23 років, створює умови для суспільного прогресу через формування у молодого покоління волі та натхнення щодо реалізації власних ідей. Конкурс надає змогу молоді проявити свою активну громадянську позицію, здібності на теренах наукових досліджень та підприємництва, а також зробити перші кроки у бізнес-середовищі, розроблюючи проекти, які можуть бути реалізовані в Києві.

Напрями проектів

Зелене місто

проекти зі створення шкільних та муніципальних парків та алей, екологічних зон; проекти з підвищення ефективності використан- ня енергоносіїв, альтерна- тивних джерел енергії, еко- логічної відповідальності.

«Електронне місто»

проекти в галузі інформаційно-комп’ютерних технологій, інформаційної культури та безпеки, програмного забезпечення для мобільних пристроїв тощо.

«Культурне місто»

соціально-патріотичні проекти, проекти зі створення унікальної культурної атмосфери столиці, із збереження та благоустрою Києва, формування іміджу європейського міста.


Тобі вже 14, але дехто (батьки :( ) все ще вважає тебе дитиною.

Проте нам добре відомо, що:

 • Марк Цукерберг в 20 років святкував перший мільйон користувачів своєї мережі – Facebook.
 • Мілан Тешович в 21 рік заробив перший мільйон на своєму захопленні збирати тексти пісень.
 • 16-річна Кетрін Кук та її 17-річний брат Дейв залучили $4,1 млн після того, як вирішили зробити інтерактивні версії своїх шкільних альбомів в Інтернет.

Отже,

 • Поспішай та май сміливість реалізувати свої ідеї!
 • Приймай участь у Другому київському конкурсі молодих дослідників «СтратегіЯ» та запусти свій креативний двигун!
 • Отримай навички проектного менеджменту та необхідне прискорення для подальшого розвитку!

На тебе чекають цінні призи, а також шанс презентувати свою ідею та реалізувати її на міському рівні!

Взяти участь

Сьогодні ваша дитина перебуває в дуже важливому віці. Саме зараз вона заново відкриває себе, відкриває в дорослому світі. Багато питань постає перед підлітком, серед них:

 • Яке моє місце в суспільстві?
 • Чи вартий я чогось?
 • Чи можу я чогось досягти?

Тому так важливо в цьому віці пробудити та підтримати життєву, креативну енергію дитини, навчити підлітка працювати в групі, брати на себе відповідальність, сприймати позитивно перші помилки.
Другий київський конкурс інноваційних проектів «СтратегіЯ» дозволить вашій дитині пройти невеличку «школу життя». Беручи участь в змаганні та майстер-класах, підлітки навчаться:

 • Відстоювати свою точку зору;
 • Захщати ідеї;
 • Розуміти особливості бізнес середовища

Підтримайте вашу дитину в бажанні прийняти участь в конкурсі «Стратегія»!

Взяти участь

Офіційне звернення Руслана Крамаренка, заступника голови Київської міської державної адміністрації.

Шановні керівники та працівники навчальних закладів Києва! Звертаємось до вас із проханням підтримати ініціативу Київської міської державної адміністрації та залучати учнів до участі в Київському конкурсі інноваційних проектів «СтратегіЯ». В наш час, коли поняття іміджу навчального закладу набуває все більшого значення, маленькі перемоги окремих учнів можуть стати великим доповненням до картини сприйняття вашого закладу. Тому допоможіть перемогти вашим учням, щоб їхні перемоги стали вашим надбанням!

Вельмишановні представники засобів масової інформації!

Запрошуємо вас висвітлювати заходи Київського конкурсу інноваційних проектів «СтратегіЯ», організованого Фондом «Освітні Ініціативи» спільно з Київською міською державною адміністрацією та департаментом освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

На ваші питання будуть раді відповісти:

Анастасія Браткова, 0 44 58 55 888

E-mail: press@strategiya.kiev.ua