Андрій Шатирко: моє стажування відбулось у дійсно професійному колективі 19.11.2013

Особливістю другого сезону Київського конкурсу інноваційних проектів «СтратегіЯ» було те, що основними нагородами для переможців стали не матеріальні призи, а можливість самовдосконалення шляхом проходження різних видів навчання, у тому числі і в вигляді стажувань.

Один з переможців конкурсу «СтратегіЯ» – Андрій Шатирко – проходив стажування в одній з провідних українських ІТ-компаній – Інком.


Наводимо враження про результати цього стажування «від першої особи».

Андрій ШатиркоАндрій Шатирко:

— Протягом місяця я проходив стажування у Департаменті середнього та малого бізнесу компанії Інком.

Компанія Інком завжди для мене була прикладом успішного бізнесу, але мені дали можливість оцінити його структуру з внутрішньої сторони. Досить професійне підприємство з суворими і справедливими підходами до роботи.

Враження позитивне, тому що мої колеги на період стажування дуже охоче ділилися і розповідали мені про тонкощі роботи в цьому департаменті. Спочатку я відвідав відділи логістики / закупівлі, відділ продажу, відділ маркетингу, а на четвертому тижні мені дали можливість вибору підрозділу і я віддав перевагу маркетингу.

Очікував від стажування збільшення знань у цій галузі, оскільки зовсім нещодавно закінчив Національний авіаційний університет за фахом інженер електрозв’язку. Так і вийшло. За весь період стажування мені пропонували для навчання та ознайомлення додаткову літературу і яскраві практичні приклади. Приміром, до роботи з адміністраторською панеллю сайту мене допустили вже через 2 дні роботи в цьому відділі.

Сподобався – професіоналізм роботи і колектив. Тому що я сам вважаю, що основою будь-якого успішного бізнесу є колектив. Двері директора департаменту Олександра Пилипчука завжди відкриті, а це означає, що він – серед нас, і завжди готовий вислухати ідеї та побажання щодо проектів і роботи.

Не вистачало, мабуть, часу. Бувало, що захоплювався і не помічав, як на годиннику з’являлися цифри 18:00.

Дякую Олександру Кардакову і організаторам конкурсу «СтратегіЯ» за відмінну можливість!