Дмитро Кернер, фіналіст конкурсу «СтратегіЯ», взяв участь у роботі Громадської ради з розробки та впровадження «Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року» 22.05.2012

22 травня в Київській міській державній адміністрації відбулось засідання Громадської ради з розробки та впровадження «Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року».


До участі в роботі ради були запрошені автори проектів, які стали призерами Першого Київського конкурсу молодих дослідників «СтратегіЯ», започаткованого КМДА і Фондом «Освітні ініціативи».

На засіданні були представлені презентації громадського обговорення нового Генерального плану, створення вільної зони Wi-Fi в центрі Києва, сучасної велосипедної інфраструктури «Велостарт» та інформатизації київських лікарень. Також було представлено попередні результати проведення першого Київського інвестиційного форуму.

Під час обговорення проекту сучасної велосипедної інфраструктури, до якого увійшли ідеї Дмитра Кернера, фіналіста конкурсу «СтратегіЯ», радники голови КМДА відзначили, що реалізація цього проекту не є простою. Адже недостатньо лише облаштувати самі доріжки. Необхідно продумати місця збереження велотранспорту для мешканців багатоповерхових будинків.

Проте, не дивлячись на всі перешкоди, першу чергу проекту планують запустити вже у червні поточного року.

Отже, на сьогодні вже другий проект-переможець конкурсу «СтратегіЯ» дійшов до логічного завершення шляхом реалізації його на міському рівні.

Нагадаємо, що за результатами Першого Київського конкурсу молодих дослідників «СтратегіЯ» Київською міською державною адміністрацією було відібрано десять найоригінальніших робіт, які спрямовані на покращення життя киян та розвиток міста. Вони були представлені на зустрічі з Головою Київської міської державної адміністрації Олександром Поповим та погоджені до реалізації. Частина з них може бути втілена в життя вже цього року, інші в особі своїх розробників увійдуть до відповідних, вже існуючих, робочих груп при КМДА.