До уваги учасників конкурсу «СтратегіЯ»: Якщо маєте намір потрапити до полуфіналу – не плануйте нічого зайвого на другу половину дня 20 березня! 14.03.2012

Фіналісти конкурсу «СтратегіЯ» візьмуть участь в майстер-класах у Бізнес-школі «МІМ-Київ».

20 березня 2012 року бере старт освітня програма Першого Київського конкурсу молодих дослідників «СтратегіЯ», організованого Київською міською державною адміністрацією і Фондом «Освітні Ініціативи» Олександра Кардакова.


У цей день о 15 годині в Бізнес-школі «МІМ-Київ», яка є партнером освітньої програми Конкурсу, розпочнуться майстер-класи для фіналістів Конкурсу, яких визначила Експертна Рада після закінчення прийому конкурсних робіт.

Майстер-класи проведуть Наставники конкурсу «СтратегіЯ» – Марина Таран і Олексій Виноградов.

Керуючий партнер компанії «Golden Staff», дипломований бізнес-тренер, методист, консультант і бізнес-коуч Марина Таран опікується долею полуфіналістів конкурсу молодих дослідників «СтратегіЯ» в номінації «Зелене місто«.

Доцент кафедри бізнес-адміністрування Бізнес-школи «МІМ-Київ» Олексій Виноградов опікується долею полуфіналістів Конкурсу в номінації «Електронне місто«.

Однією з ключових цілей конкурсу «СтратегіЯ» є навчання молоді основам проектної діяльності, надання їм інструментів з арсеналу бізнес-середовища, які знадобляться їм у майбутньому. Тому в своїх майстер-класах Наставники допоможуть учасникам перетворити їх ідеї і мрії в реальні цілі та плани по їх досягненню. В ході майстер-класів молодь отримає навички успішної презентації, бізнес-планування і бюджетування, ознайомиться із SWOT-аналізом та іншими інструментами.

«Озброївшись» бізнес-інструментами і навичками з їх використання, фіналісти конкурсу «СтратегіЯ» зможуть ретельно підготуватися до захисту своїх проектів у номінаційних фіналах, що відбудуться у квітні 2012 року в Студії Савіка Шустера, і транслюватимуться на одному з національних телеканалів.

Конкурс «СтратегіЯ» просуває культуру формування практичних ідей та навичок роботи над проектами серед молоді віком від 16 до 21 року, створює умови для суспільного прогресу через формування у молодого покоління волі та натхнення щодо реалізації власних ідей. Конкурс надає змогу молодим людям проявити свою активну громадянську позицію, здібності на теренах наукових досліджень та підприємництва, а також зробити перші кроки у бізнес-середовищі, розробляючи проекти, які можуть бути реалізовані в Києві.

Міжнародний інститут менеджменту (МІМ-Київ) засновано 1989 року Міжнародним інститутом менеджменту (МІМ-Женева, Швейцарія), пізніше IMD (Швейцарія), та Інститутом економіки Національної Академії наук України. Нині МІМ-Київ є лідером бізнес-освіти в Україні. МІМ-Київ 1990 року першим на пострадянському просторі запропонував програму МВА (Master of Business Administration) міжнародного зразка. 1500 випускників програм МВА успішно працюють у провідних українських та міжнародних компаніях як в Україні, так і поза її межами.