EntrepreholicYouth!: Вік в підприємництві – не головне! 27.03.2013

22 березняв рамках освітньої програми Другого київського конкурсу інноваційних проектів «СтратегіЯ» відбулась конференція EntrepreholicYouth! для активної молоді – про те, як можна розвивати себе в Україні і до чого прагнути. Організатори конференції – Фонд «Освітні ініціативи» Олександра Кардакова та Центр підприємництва Startup Ukraine за підтримки Kyiv City Open Door.


Основною ідеєю конференції стала теза: «Чим раніше ви почнете створювати свій бізнес, тим швидше досягнете успіху». Саме віра в це призвела старшокласників і студентів на конференцію EntrepreholicYouth!. «Якщо ви прийшли до цієї зустрічі, то вже попереду тих, хто залишився вдома», – зазначили організатори конференції.

Спікерами на EntrepreholicYouth! виступили молоді підприємці, які почали свою справу до 25 років: Ганна Петрова і Тарас Парандій, керуючі партнери Центру підприємництва Startup Ukraine, власник TakiBox і GudBagel Олександр Гудков, і Олексій Малицький – власник Sammy Icon. Вони поділилися досвідом побудови кар’єри в малих, середніх і великих компаніях, розповіли свої історії, як вони створювали свій бізнес і з якими складнощами стикалися.

«Краще спробувати і зазнати невдачі, ніж все життя валятися на дивані», – переконує майбутніх підприємців Тарас Парандій.

Значущим етапом конференції став виступ Олександра Кардакова, засновника компаній «Інком» і «Датагруп». Він розповів молодим підприємцям про плюси і мінуси роботи топ-менеджера і попередив, що підприємництво – не найпростіший шлях в житті, і доведеться зіштовхнутися з чималою кількістю труднощів.

Слухачі зрозуміли, що не варто звертати увагу на свій вік, а головне – вірити в свої можливості і постійно працювати над собою.

Учасники конференції не тільки слухали, але й практикувалися, працювали разом над завданнями, що допомагають зрозуміти, як треба починати і на що звертати увагу в першу чергу. Судячи з того, скільки питань у них виникло, в країні є серйозний підприємницький потенціал.