Фіналісти конкурсу «СтратегіЯ» пройшли навчання у бізнес-таборі 07.11.2013

У Центрі підприємництва Startup Ukraine завершився тиждень занять фіналістів Київського конкурсу інноваційних проектів «СтратегіЯ» за програмою «Business Camp 2013». Конкурс «СтратегіЯ» започаткований Київською міською державною адміністрацією та фондом Олександра Кардакова «Оствітні ініціативи».


Business Camp 2013З 28 жовтня до 2 листопада в Центрі підприємництва Startup Ukraine проходив «Business Camp 2013» – це програма інтерактивного навчання для фіналістів Другого київського конкурсу інноваційних проектів «СтратегіЯ» у категорії «Шкільні проекти».

За словами заступника голови КМДА Руслана Крамаренка, стажування та навчання, яке надається фондом, у перспективі дає старшокласникам вміння мислити бізнес-категоріями та отримувати ті навички, які має навіть не кожен випускник ВНЗ.

«В усіх наших навчаннях завжди забагато теорії і майже нема практики, і все зводиться до того, щоб занотувати урок та скласти іспит. А на таких заходах школярам ламають стереотипи», – зазначив він.

«Business Camp 2013» – програма для майбутніх бізнесменів, можливість об’єднати відпочинок із навчанням. Це унікальна програма для підлітків 14-17 років, розроблена для розвитку сильних, активних, цілеспрямованих молодих людей, які прагнуть досягти успіхів.

На заняттях викладачі прагнули допомогти учням визначитися з професією і цілями в житті, навчили дітей презентувати себе в суспільстві, влаштовуватися на роботу і складати правильне резюме, розуміти механіку побудови власного бізнесу та основи підприємництва.

«Завдання фонду «Освітні ініціативи» – надихнути сучасну талановиту молодь на розвиток, допомогти запустити креативний двигун кожного з учасників конкурсу «СтратегіЯ». І саме «Business Camp 2013» – це прекрасна можливість перетворити вже наявні у них знання в практичні навички», – зазначила директор фонду «Освітні ініціативи» Надія Омельченко.

Оскільки бізнес-табір для фіналістів конкурсу «СтратегіЯ» приєднався до ініціативи Національного банку України з проведення тижня фінансової грамотності, на заняттях так само приділялася особлива увага вивченню таких питань, як формування сімейного бюджету, управління особистими фінансами, фінансове планування.

Крім освітньої програми, підлітки побували на екскурсіях у п’ятьох успішних компаніях. Таким чином, учні познайомилися з різними сферами бізнесу зсередини, своїми очима побачили, як працюють професіонали українського ринку і отримали практичні бізнес-поради на майбутнє.

За підсумками тижня учні:

  • отримали багато корисних практичних знань, цікавих знайомств з однолітками-однодумцями і з дорослими професіоналами-підприємцями;
  • запропонували власні бізнес-ідеї, склали для них бізнес-план і презентували його;
  • відпрацювали навички самопрезентації та виступи на публіці;
  • проявили своє новаторство, креативність, розуміння основ бізнес- планування та бюджетування;
  • і найважливіше – отримали масу позитивних емоцій, нових вражень, впевненості в собі і своїх силах, щоб незабаром стати успішними підприємцями.

Спікерами «Business Camp 2013» виступили практики, успішні бізнесмени, підприємці, психологи. Заняття вели Сергій Біденко, Роман Зіньків, Ганна Петрова та Ганна Солоід.

———————————————————————————

Відгуки студентів про навчання у бізнес-таборі:

Артем АзаровАртем Азаров: «Цей курс поєднав в собі ази підприємництва та профорієнтацію. З одного боку, це корисно, щоб більше дізнатися про професії, пройти тести і переконатися чи правильний я шлях обрав; зрозуміти, в якому напрямку рухатися і визначитися, якщо я ще точно не впевнений. З іншого боку, курс допомагає зрозуміти, як почати свою справу і як зробити перший крок. Я думаю, що це зараз основна проблема для всіх. І саме ось цей курс надихає і вчить тому, як все-таки зробити цей перший крок. На початку занять у мене була бізнес-ідея, але я в неї до кінця не вірив. А тут у нас були постійні Брейнсторм, обговорення в команді, і це мене переконало – моя ідея реалізовується і має право на існування».

Настя ДавиденкоНастя Давиденко: «Я рада, що під час канікул провела час на заняттях! Мені дуже сподобалося! Я мрію стати режисером, а тут дізналася, як мрію перетворити на бізнес. Мені ясно і доступно розповіли про те, як організовувати час, людей, презентувати ідею і робити бізнес-план».

Назар ОмеляновичНазар Омелянович: «Я хочу бути підприємцем і побудувати бізнес в комерції! Тому мені потрібно набратися досвіду до 25-ти років, а потім вже щось реалізовувати. Хоча, насправді, ніколи не пізно і ніколи не рано! Курси допомогли мені стати більш дисциплінованим і більше відповідати своїм цілям в житті. За цей тиждень ми побували на екскурсії в декількох успішних компаніях, які є лідерами на ринках. Ми подивилися, які є професії на ринку, так що тепер мені простіше обрати, ким стати або в якій області розвивати свій бізнес. Я вважаю, бізнес-табір корисний, тому що тут ви отримаєте цікаві знайомства. Люди не потрапляють сюди випадково! Всі вони класні, товариські, цікаві і вчаться в різних місцях. Це такий своєрідний крутий нетворкінг!».