Фіналісти конкурсу «СтратегіЯ» вчитимуться у бізнес-інкубаторі Happy Farm 17.05.2013

Фіналісти конкурсу «СтратегіЯ» у номінації «Електронне місто» пройдуть відбір на здобуття права стати слухачем освітньої програми бізнес-інкубатора Happy Farm. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко під час круглого столу «Made in Kyiv: Перспективи розвитку венчурного капіталу в Україні», що проходив у рамках міжнародного інноваційного форуму «Kyiv City Open Doors».


«Ми розуміємо, що потрібно з підліткового віку орієнтувати дітей на підприємницьке мислення, проектне. Сьогодні місто, спільно з фондом «Освітні ініціативи» Олександра Кардакова, проводить конкурс міських проектів «СтратегіЯ», і в рік ми отримуємо до 100 проектів. Але ми розуміємо, що з них, у кращому випадку, 10 – мають право на життя, і половина з них – некомерційні, а соціальні. Але принаймні це поштовх, і таких поштовхів має бути десятки, аби ми мали таку кількість стартапів, як у Кремнієвій Долині», – зазначив Руслан Крамаренко.

«Серед переможців першого сезону конкурсу були не тільки соціально спрямовані проекти, а й цілком комерційні, ті, що можуть стати справжніми бізнес-проектами (а деякі і стали такими). Звичайно, ми сподіваємось, що і цього року в номінації «Електронне місто» будуть такі проекти. А можливість стати слухачами освітньої програми одного з провідних бізнес-інкубаторів – це справжній шанс піднятися далі бізнес-сходинками», – зазначив засновник Фонду «Освітні ініціативи» та ініціатор конкурсу «СтратегіЯ» Олександр Кардаков.