Ганна Петрова підхопила менторську естафету освітньої програми конкурсу «СтратегіЯ» 20.05.2013

Триває освітня програма для учасників Другого Київського конкурсу інноваційних проектів «СтратегіЯ», чиї проекти увійшли до фінальної частини конкурсу. Одним із заходів цієї програми стала робоча зустріч Ментора конкурсу «СтратегіЯ» Ганни Петрової з півфіналістами категорії шкільні проекти в номінації «Гостинне місто».


Під час зустрічі Ганна ділилася власним досвідом, навчала учасників обійти «підводні камені» у реалізації своєї мрії.

Зустріч проходила в формі практичного тренінгу, тож учасники не тільки сприймали інформацію від Ментора, а й пробували свої сили в самостійній презентації конкурсних робіт.

Ганна ПетроваГанна Петрова, Регіональний менеджер Інституту Підприємництва Cisco в Росії, Україні і СНД, автор та співвласник Центру підприємництва Startup Ukraine, має різноманітний досвід у фінансовому та HR-менеджменті, управлінні проектами, тренінгах з персонального розвитку, event-менеджменті. З 2007 року була активним членом міжнародної організації AIESEC, в 2009 році створила власну компанію в сфері організації подій. З 2010 року Ганна працює регіональним менеджером «Інституту Підприємництва CISCO» в Росії та Україні. У 2011 році створила конференцію з підприємництва «Entrepreholic!». Девіз життя: If you have a dream – just do it!

Про історію успіху Ганни Петрової розповідає журнал «Корреспондент» у другому числі за 2013 рік. У статті розповідається про історію молодих українців, яким сьогодні ще немає і 30 років. Вони мали схожі стартові умови – як правило, досить невисокі, і зробили себе самотужки, без участі високопоставлених батьків або родичів-чиновників.

«В моїй групі зібралися учасники з різними проектами – як дуже добре проробленими, так і тими, що поки що, як то кажуть, на рівні ідеї. Але мене надихнув ентузіазм всіх учасників, їх відкритість і доброзичливість, – ділиться враженнями від зустрічі Ганна Петрова. – А деякі соціальні проекти мені настільки сподобались, що мені було б цікаво їх робити».

Нагадаємо, що Ментори в конкурсі «СтратегіЯ» – це досвідчені фахівці, які досягли в своїй сфері значних висот, і готові не просто провести майстер-клас, передаючи якісь знання, а протягом усього конкурсу проявляти турботу про своїх «підопічних», на кожному етапі підказувати, як краще вчинити, на що звернути увагу.

Історія менторства сходить корінням до поеми Гомера «Одіссея». За легендою, коли Одіссей готувався покинути батьківщину і вирушити в десятирічну подорож, щоб взяти участь в Троянській війні, він попросив свого вірного друга Ментора захищати, вчити і наставляти його сина-немовляти Телемаха. Ментор – а насправді богиня Афіна в образі чоловіка – виховував Телемаха і був його довіреним порадником.