Кар’єрні перспективи для переможців конкурсу «СтратегіЯ» в категорії «Студентські проекти» 29.11.2012

Автори проекту, який переможе в Другому Київському конкурсі інноваційних проектів «СтратегіЯ» в категорії «Студентські проекти», отримають можливість пройти стажування в провідних українських компаніях, в тому числі – «Інком» та «Датагруп».


Як повідомлялось, 23 листопада було оголошено про офіційний старт Другого Київського конкурсу інноваційних проектів «СтратегіЯ». На відміну від першого конкурсу, що завершився навесні 2012 року, у цьому сезоні прийнято рішення розділити учасників на дві категорії – шкільну та студентську.

Для студентів вищих навчальних закладів участь в конкурсі «СтратегіЯ» фактично надає можливість навчитись розробляти startup-проекти, а необхідність планувати свій подальший фаховий шлях висувається на перше місце серед прагнень цієї категорії учасників.

Тому організаційний комітет Конкурсу «СтратегіЯ» вирішив, що найкориснішим подарунком для талановитої молоді буде можливість попрацювати в компанії, що діє в авангарді українського бізнесу високих технологій, – такій як «Інком» або «Датагруп». Отримавши практичний досвід справжньої роботи з справжніми проектами у прогресивній фаховій команді, переможці Конкурсу зможуть точніше визначитися з своїми вподобаннями щодо подальшої кар’єри. Стажування проводитиметься на підставі і відповідно до вимог Закону України «Про зайнятість населення» (№5067-VI від 05.07.2012).

«СтратегіЯ» – це конкурс проектів серед учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів міста Києва, організований Головним управлінням з питань освіти та науки КМДА, Головним управлінням економіки та інвестицій КМДА за участі співорганізатора – Фонду «Освітні ініціативи» Олександра Кардакова.