Компанія Інком – партнер конкурсу «СтратегіЯ» в номінації «Електронне місто» 27.01.2012

Перший київський конкурс молодих дослідників «СтратегіЯ», організований Київською міською державною адміністрацією і Фондом «Освітні Ініціативи» Олександра Кардакова, збагачується підтримкою партнерів. До нас приєдналася компанія Інком.


Організатори і учасники Конкурсу висловлюють щиру подяку компанії Інком і особисто її президенту Олександру Федченку за небайдуже ставлення до виконання головної місії Конкурсу – підтримати нову генерацію прогресивної молоді шляхом її залучення до реалізації практичних проектів, спрямованих на вирішення завдань суспільства.

Компанія Інком підтримує конкурсну номінацію «Електронне місто». І це не дивно, адже експерти компанії, яка є «законодавцем моди» в українській галузі інформаційних технологій, зможуть найоб’єктивніше оцінити креативні ідеї учасників в цій номінації, а також надати їм фахову методичну і консультаційну підтримку.

«Важливість реалізації в нашій країні таких соціальних проектів, як «СтратегіЯ», складно переоцінити. Слід визнати, що сучасна молодь більш «підкована» в плані інформатизації, більш комунікативна, ніж, свого часу, були ми. Тим часом освітні програми, які існують в українських навчальних закладах, не формують такі важливі для сучасного суспільства навички, як критичне й аналітичне мислення, вміння планувати, вирішувати проблеми та працювати в команді, а головне – застосовувати на практиці всі отримані знання, що в майбутньому сприяло б створенню власних інноваційних проектів. Концепція цього конкурсу передбачає формування у молоді саме таких знань і умінь.

Мені приємно усвідомлювати, що компанія Інком, яка виступає партнером номінації «Електронне місто», буде причетна до формування та розвитку майбутнього української молоді. Вибір підтримуваної номінації – логічний, оскільки пройде час, і ті хлопці й дівчата, які сьогодні презентують свої проекти у конкурсі, можуть бути нашими кращими працівниками. І ми будемо раді бачити їх у команді Інком», – зазначив Олександр Федченко, президент компанії Інком.

Нагадаємо, що Конкурс молодих дослідників «СтратегіЯ» просуває культуру формування практичних ідей та навичок роботи над проектами серед молоді віком від 16 до 21 року, створює умови для суспільного прогресу через формування у молодого покоління волі та натхнення щодо реалізації власних ідей. Конкурс надає змогу молоді проявити свою активну громадянську позицію, здібності на теренах наукових досліджень та підприємництва, а також зробити перші кроки у бізнес-середовищі, розроблюючи проекти, які можуть бути реалізовані в Києві.

З 16 січня 2012 у конкурсі «СтратегіЯ» розпочато прийом конкурсних проектів. Всі учасники, зареєстровані на сайті проекту www.strategiya.kiev.ua, відтепер і до 1 березня включно можуть зареєструвати свої конкурсні роботи. Для цього потрібно з свого персонального кабінету на сайті завантажити портфоліо проекту.

5 березня Експертна рада визначить і оголосить фіналістів Конкурсу.

Компанія Інком – найбільша національна ІТ-компанія, системний інтегратор, визнаний лідер українського ринку, здатний запропонувати найширший спектр рішень та послуг в концепції побудови інформаційної архітектури бізнесу. Компанію засновано в 1990 році.

Інноваційна стратегія Інком – це відшліфований багаторічним досвідом роботи бізнес-процес. Компанія інвестує в R&D, активно освоює нові технології, вивчає тенденції та методології, використовує в роботі кращі світові стандарти і практики.