Компанія Miratech – спонсор призового фонду конкурсу «СтратегіЯ» 02.03.2012

Перший київський конкурс молодих дослідників «СтратегіЯ», організований Київською міською державною адміністрацією і Фондом «Освітні Ініціативи» Олександра Кардакова, заручається підтримкою партнерів. Свій внесок в успішне проведення Конкурсу вносить провідний постачальник послуг ІТ-аутсорсингу – компанія Miratech.


Організатори і учасники Конкурсу висловлюють подяку компанії Miratech за щиру зацікавленість у виконанні головної місії Конкурсу – підтримати нову генерацію прогресивної молоді, шляхом залучення її до реалізації практичних проектів, спрямованих на вирішення завдань суспільства.

Компанія Miratech стала спонсором призового фонду конкурсу «СтратегіЯ». Всі фіналісти, а також координатори проектів-фіналістів отримають призи від Miratech.

«Ми вже не вперше підтримуємо молоді таланти, які вирішили пов’язати свою кар’єру з ІТ індустрією. В ІТ-галузі України сьогодні є величезний вибір вакансій для майбутніх фахівців, і ми щиро сподіваємося, що учасники Конкурсу найближчим часом зможуть приєднатися до нашої дружної команди. У нас багато цікавих проектів, де можна проявити свої знання та навички», – говорить Олексій Перекатов, Віце-президент з корпоративного маркетингу Miratech.

Нагадаємо, що Конкурс молодих дослідників «СтратегіЯ» пропагує культуру формування практичних ідей та навичок роботи над проектами серед осіб віком від 16 до 21 року, створює умови для суспільного прогресу через формування у молодого покоління волі та натхнення для реалізації власних ідей. Конкурс надає можливість учасникам проявити активну громадянську позицію, здібності до наукових досліджень та підприємництва, а також зробити перші кроки у бізнес-середовищі, розробляючи проекти, що можуть бути реалізовані у Києві.

Прийом проектів для участі у конкурсі «СтратегіЯ» почався 16 січня 2012. Всі учасники, зареєстровані на сайті проекту www.strategiya.kiev.ua, відтепер і до 17 березня включно можуть зареєструвати свої конкурсні роботи. Для цього потрібно зі свого персонального кабінету на сайті завантажити портфоліо проекту.

20 березня Експертна рада визначить і оголосить фіналістів Конкурсу.

Miratech (www.miratech.ua) надає аутсорсингові та інші ІТ-послуги корпоративним клієнтам в Україні та за кордоном. Компанію засновано в 1989 році, головний офіс розташований в Києві. Сервісна мережа Miratech, включаючи центри розробки і досліджень, представлена ​​в 150 найбільших містах усіх 25 регіонів України. Miratech є співзасновником Асоціації «ІТ України». Згідно з «The Black Book of Outsourcing», Miratech знаходиться в Топ-10 провідних постачальників аутсорсингових послуг в Центральній та Східній Європі. У 2010 і 2011 роках Miratech, згідно даних Державного Комітету Статистики, зайняв перше місце в категорії «розробка програмного забезпечення» і двічі удостоєний звання «Лідер галузі».