Конкурс молодих дослідників «СтратегіЯ» розпочинає реалізацію проектів-переможців 28.04.2012

За результатами Першого Київського конкурсу молодих дослідників «СтратегіЯ» Київською міською державною адміністрацією було відібрано десять найоригінальніших робіт, які спрямовані на покращення життя киян та розвиток міста. Вони були представлені на зустрічі з Головою Київської міської державної адміністрації Олександром Поповим та погоджені до реалізації. Частина з них може бути втілена в життя вже цього року, інші в особі своїх розробників увійдуть до відповідних, вже існуючих, робочих груп при КМДА.


Серед проектів, що можуть бути реалізованими, є переможець в номінації «Зелене місто» – проект «Озеленення садиби ліцею», авторка якого – учениця Еколого-природничого ліцею №116 Голосіївського району. Нагадаємо, що Аліна Сидорчук запропонувала для зовнішнього озеленення ліцею закласти новий сад та створити дві клумби з українськими традиційними квітами – чорнобривцями, мальвою, волошками, м’ятою, жоржиною, барвінком, декоративним соняшником, настурцією тощо. Також Аліна закликала інші школи приєднатися до ініціативи, та навіть провести змагання на краще озеленення клумби.

На виконання доручення Київської міської державної адміністрації в травні 2012 року має бути оголошено и проведено «Міський конкурс озеленення шкільних садиб» серед шкіл на кращий ескіз облаштування клумби на прилеглій території.

Ініціатори конкурсу «СтратегіЯ» – заступник голови КМДА Руслан Крамаренко та засновник фонду «Освітні ініціативи» Олександр Кардаков – за допомогою провідного ландшафтного архітектора Оксани Джунь вирішили власним прикладом долучити до цього змагання школи міста Києва.

Саме тому 11 травня 2012 заплановано роботи з облаштування клумб Еколого-природничого ліцею №116 його учнями за підтримки Голосіївської районної в місті Києві адміністрації, в якому візьмуть участь Руслан Крамаренко, Олександр Кардаков та Оксана Джунь.

Після цього буде оголошено конкурс серед шкіл на кращий ескіз шкільної клумби. Переможці змагання отримають посадковий матеріал для реалізації замисленого. Роботи приймаються з 12 травня по 31 травня за електронною адресою: info@strategiya.kiev.ua.

Відбір та оцінку ескізів буде здійснювати конкурсна комісія у складі: заступник голови КМДА Руслан Крамаренко; засновник фонду «Освітні ініціативи» Олександр Кардаков; перший заступник начальника Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації Вікторія Челомбітько; провідний ландшафтний архітектор Оксана Джунь. Комісія визначить трьох переможців в кожному районі міста, тобто в цілому посадковим матеріалом для озеленення буде забезпечено 30 шкіл міста Києва.