Конкурс «СтратегіЯ»: до нас приєднались партнери освітньої програми 25.01.2012

Перший київський конкурс молодих дослідників «СтратегіЯ», організований Київською міською державною адміністрацією і Фондом «Освітні Ініціативи» Олександра Кардакова, заручився підтримкою партнерів – холдингу з управління людськими ресурсами «Golden Staff», Центру розвитку дітей та підлітків «Dream-teen» та Інституту підприємництва Cisco.


Організатори і учасники Конкурсу висловлюють щиру подяку нашим партнерам, які небайдуже ставляться до виконання головної місії Конкурсу – підтримати нову генерацію прогресивної молоді шляхом її залучення до реалізації практичних проектів, спрямованих на вирішення завдань суспільства.

Одним з ключових завдань конкурсу «СтратегіЯ» є формування у учасників вміння та навичок не тільки створювати креативні ідеї, а й реалізовувати їх на практиці, гідно презентувати широкій аудиторії, вміти зацікавити потенційних партнерів та інвесторів. З цією метою в межах Конкурсу проводитимуться відповідні заходи для учасників, зокрема майстер-класи, дискусії тощо.

Партнери конкурсу «Стратегія» – «Golden Staff», «Dream-teen» та Інститут підприємництва Cisco – використовують свій багатий досвід праці в галузі розвитку людських ресурсів для організації та здійснення освітньої програми Конкурсу.

Нагадаємо, що Конкурс молодих дослідників «СтратегіЯ» просуває культуру формування практичних ідей та навичок роботи над проектами серед молоді віком від 16 до 21 року, створює умови для суспільного прогресу через формування у молодого покоління волі та натхнення щодо реалізації власних ідей. Конкурс надає змогу молоді проявити свою активну громадянську позицію, здібності на теренах наукових досліджень та підприємництва, а також зробити перші кроки у бізнес-середовищі, розроблюючи проекти, які можуть бути реалізовані в Києві.

До 1 березня 2012 року всі учасники, зареєстровані на сайті проекту www.strategiya.kiev.ua, можуть зареєструвати свої конкурсні роботи. Для цього потрібно з свого персонального кабінету на сайті завантажити портфоліо проекту.

5 березня Експертна рада визначить і оголосить фіналістів Конкурсу.

«Golden Staff» – холдинг, компанії якого надають послуги з управління і розвитку людських ресурсів. З 1998 року реалізовано більше 2000 проектів – рекрутинг, короткострокове і довгострокове бізнес-навчання, корпоративне навчання іноземним мовам, кадровий та організаційний консалтинг. Команда Golden Staff складається з професійних консультантів з психології, економіки, менеджменту. Фахівці холдингу мають дипломи та сертифікати різних центрів і університетів України, Росії, Франції та США.

Dream-teen – центр для дітей та підлітків, програми якого спрямовані на розвиток навичок і вмінь, важливих для досягнення успіху в житті, але яким не навчають у школі або в інших позашкільних установах. Наразі центр Dream-teen представляє 6 різних програм для школярів від 6 до 17 років.

Інститут підприємництва Cisco – це співпраця між корпорацією Cisco, провідними освітніми ресурсами, місцевими урядами та діловими організаціями, спрямована на сприяння розвитку та зростання підприємництва. Метою інституту підприємництва Cisco є розвиток підприємництва у всьому світі. У співпраці з місцевими державними установами та недержавними організаціями компанія Cisco допомагає спільнотам і націям у становленні підприємництва для економічного і соціального розквіту.