Конкурс «СтратегіЯ» на виставці «Інноватика в сучасній освіті» 22.10.2012

Перший київський конкурс молодих дослідників «СтратегіЯ» був презентований на IV  національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті», яка відбулась 16-18 жовтня 2012 року у виставочному центрі «КиївЕкспоПлаза».


На виставці було представлено декількасот учбових закладів різних рівнів та форм власності, наукові й методичні центри, регіональні та муніципальні органи управління освітою, видавництва, міжнародні організації і представництва, підприємства і бізнес-структури, що забезпечують галузь освтіти технічними і методичними засобами.

Окремим стендом на виставці був представлений Перший київський конкурс молодих дослідників «СтратегіЯ», започаткований Київською міською державною адміністрацією і Фондом «Освітні ініціативи» Олександра Кардакова. Перший сезон конкурсу успішно пройшов навесні 2012 року.

Відвідувачі стенду отримали можливість докладно ознайомитись з проектами-переможцями конкурсу, отримуючи інформацію про них безпосередньо від учасників.

Один з переможців конкурсу «СтратегіЯ» – проект «Освітня хмара» – викликав підвищену зацікавленість як у відвідувачів, так і у засобів масової інформації, які активно висвітлювали перебіг виставки-презентації.

   

Окремо відзначимо, що Фонд «Освітні ініціативи» Олександра Кардакова отримав почесний диплом виставки – «За активне впровадження інноваційних освітніх технологій».