Конкурс «СтратегіЯ»: підводимо попередні підсумки 20.03.2012

Перший Київський конкурс молодих дослідників «СтратегіЯ», організований Київською міською державною адміністрацією спільно з Фондом «Освітні ініціативи» Олександра Кардакова, підводить перші підсумки.


20 грудня 2011 заступник Глави КМДА Руслан Крамаренко і відомий український бізнесмен Олександр Кардаков дали старт конкурсу «СтратегіЯ», і вже 16 січня було розпочато прийом конкурсних робіт. Зареєструвавшись на сайті конкурсу (www.strategiya.kiev.ua), учасники могли подати проекти у трьох номінаціях і поборотися за місця у фіналі і за коштовні призи. Володар Гран-прі конкурсу отримає можливість реалізувати свій проект в рамках Стратегії розвитку Києва до 2025 року.

Станом на кінець дня 17 березня 2012 в Конкурсі зареєстровано 88 проектів, з них в номінаціях:

  • Гостинне місто – 39;
  • Електронне місто – 16;
  • Зелене місто – 33.

У конкурсі «СтратегіЯ» приймає участь 220 молодих киян – старшокласників і студентів.

Організатори Конкурсу висловлюють щиру подяку за підтримку і небайдужість партнерам і спонсорам, котрих – понад 20.

Для промо-підтримки конкурсу випущено та розповсюджено більш ніж 3 тис. плакатів, 2 тис. календарів і 10 тис. листівок. У мережі Інтернет здійснено більше 5 мільйонів показів банерів, аудиторія яких перевищила 1,5 мільйона користувачів. Сотні користувачів стали активними учасниками груп і співтовариств Конкурсу в соціальних мережах.

Засновник Фонду «Освітні ініціативи» Олександр Кардаков зазначає: «Починаючи конкурс, ми вірили в те, що наша молодь талановита і здатна генерувати цікаві несподівані ідеї для міста. В процесі реалізації ми в цьому переконалися. Конкурс «СтратегіЯ» зібрав 88 дуже різних творчих ініціатив, які можуть навчити нас, дорослих, як можна, і як потрібно любити своє місто. Я щиро бажаю перемоги кожному з них!».

Прийом проектів тривав до 17 березня, і наразі Експертна рада вже визначила півфіналістів Конкурсу. Однак, online голосування ще триває, і його переможець також стане учасником півфіналу.

20 березня вже стартує навчальна програма для фіналістів конкурсу. У кожній з номінацій з учасниками працюють Наставники – тренери півфіналістів, відомі бізнес-тренери, визнані фахівці в галузі маркетингу, менеджменту, бізнес-коучингу – Марина Таран та Олексій Виноградов.

Півфінали конкурсу «СтратегіЯ» пройдуть у квітні в Студії Савіка Шустера, і транслюватимуться в ефірі одного з національних телеканалів.

25 квітня в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу «СтратегіЯ».

Місія конкурсу «СтратегіЯ» полягає в підтримці нового покоління прогресивної молоді шляхом її залучення до реалізації практичних проектів, спрямованих на вирішення завдань суспільства.

Конкурс «СтратегіЯ» просуває культуру формування практичних ідей і навичок роботи над проектами серед молоді від 16 до 21 року, створює умови для суспільного прогресу шляхом формування у молодого покоління волі й натхнення в реалізації власних ідей. Конкурс дає можливість молоді проявити свою активну громадянську позицію, здібності на поприщі наукових досліджень та підприємництва, а також зробити перші кроки в бізнес-середовищі, розробляючи проекти, які можуть бути реалізовані в Києві.