Марина Таран розпочала освітню програму конкурсу «СтратегіЯ» 07.05.2013

Після оголошення Експертною комісією проектів, які увійшли до півфіналу Другого Київського конкурсу інноваційних проектів «СтратегіЯ», настав час для здійснення наступного етапу конкурсу – освітньої програми для учасників.


Першим заходом цієї програми стала робоча зустріч Ментора конкурсу «СтратегіЯ» Марини Таран з півфіналістами категорії «Шкільні проекти» в номінації «Зелене місто».

Марина ТаранПід час зустрічі Марина розповіла учасникам про основні вимоги до підготовки презентацій проектів, поділилась «таємними знаннями» – особливостями і нюансами ефективної презентації та публічного виступу.

Зустріч проходила в формі практичного тренінгу, тож учасники не тільки сприймали інформацію від Ментора, а й пробували свої сили в самостійній презентації конкурсних робіт.

Нагадаємо, що Ментори в конкурсі «СтратегіЯ» – це досвідчені фахівці, які досягли в своїй сфері значних висот, і готові не просто провести майстер-клас, передаючи якісь знання, а протягом усього конкурсу проявляти турботу про своїх «підопічних», на кожному етапі підказувати , як краще вчинити, на що звернути увагу.

Ментор конкурсу «СтратегіЯ», відомий бізнес-тренер, методист, консультант і бізнес-коуч Марина Таран, маючи успішний наставницький досвід у першому сезоні конкурсу «СтратегіЯ», опікується учасниками конкурсу протягом всіх його етапів, пояснить і навчить, як цікаву ідею «загорнути в таку обгортку, що від неї ніхто не зможе відмовитися».

Марина Таран – керуючий партнер компанії «Golden Staff», співвласник «Міжнародного Інституту Коучингу та Інноваційного Менеджменту», директор компанії «Оцінка Персоналу», авторка більш ніж 200 тренінгів для керівників («Ефективний керівник», «Планування та контроль», «Управлінське спілкування», «Мотивація персоналу», «Ефективна команда») та HR-менеджерів («Комплексна оцінка співробітників», «Підбір персоналу: співбесіда», «Глибинне інтерв’ю з цінностей»).

Історія менторства сходить корінням до поеми Гомера «Одіссея». За легендою, коли Одіссей готувався покинути батьківщину і вирушити в десятирічну подорож, щоб взяти участь в Троянській війні, він попросив свого вірного друга Ментора захищати, вчити і наставляти його сина-немовляти Телемаха. Ментор – а насправді богиня Афіна в образі чоловіка – виховував Телемаха і був його довіреним порадником.