Марина Таран – тренер полуфіналістів конкурсу «СтратегіЯ» в номінації «Зелене місто» 14.02.2012

Керуючий партнер компанії «Golden Staff», дипломований бізнес-тренер, методист, консультант і бізнес-коуч Марина Таран опікується долею полуфіналістів конкурсу молодих дослідників «СтратегіЯ» в номінації «Зелене місто».


marinataranКонкурс «СтратегіЯ» має на меті не лише зібрати гарні дитячі мрії стосовно розвитку Києва, але й навчити молодь основам проектної діяльності, надати їм інструменти з арсеналу бізнес-середовища, які знадобляться їм у майбутньому. Тому завдання Марини під час роботи з півфіналістами конкурсу полягатиме в тому, щоб допомогти учасникам перетворити їх ідеї і мрії в реальні цілі та плани по їх досягненню. Для цього буде проведено цикл навчальних заходів, в ході якого молодь отримає навички успішної презентації, бізнес-планування і бюджетування, ознайомиться із SWOT-аналізом та іншим інструментами.

«Я хочу жити в гарному місті, – мріє Марина Таран, – Із парками, алеями, квітучими садами. Я знаю, що треба починати з себе. Адже якщо кожен наведе красоту лише в одному метрі від себе, то Київ перетвориться на 3 мільйони метрів красоти. Отже, я готова почати з себе. І готова допомогти це зробити учасникам конкурсу «СтратегіЯ»».

Конкурс «СтратегіЯ» просуває культуру формування практичних ідей та навичок роботи над проектами серед молоді віком від 16 до 21 року, створює умови для суспільного прогресу через формування у молодого покоління волі та натхнення щодо реалізації власних ідей. Конкурс надає змогу молодим людям проявити свою активну громадянську позицію, здібності на теренах наукових досліджень та підприємництва, а також зробити перші кроки у бізнес-середовищі, розробляючи проекти, які можуть бути реалізовані в Києві.