Майстер-класом Володимира Матвєєва завершилась освітня програма півфіналістів конкурсу «СтратегіЯ» 31.03.2012

Після того, як Експертна комісія визначила півфіналістів Першого Київського конкурсу молодих дослідників «СтратегіЯ», організованого Київською міською державною адміністрацією спільно з Фондом «Освітні ініціативи» Олександра Кардакова, для учасників проектів, що боротимуться за перемогу в півфіналах, з 20 по 30 березня було проведено освітню програму, протягом якої учасники отримали теоретичні та практичні навички, необхідні для гідної презентації та втілення у життя своїх проектів.


Учасникам півфіналів було презентовано майстер-класи, які для них провели Наставники конкурсу «СтратегіЯ», а також відбулись індивідуальні консультації кожного з Наставників із своїми підопічними.

Нагадаємо, що в номінації «Зелене місто» півфіналістів опікує керуючий партнер компанії «Golden Staff», дипломований бізнес-тренер, методист, консультант і бізнес-коуч Марина Таран, а доцент кафедри бізнес-адміністрування Бізнес-школи «МІМ-Київ» Олексій Виноградов ділиться досвідом і знаннями з учасниками проектів в номінації «Електронне місто».

Завершальним заходом освітньої програми став майстер-клас Володимира Матвєєва – Наставника півфіналістів в номінації «Гостинне місто».

Володимир Матвєєв – знаний експерт і бізнес-тренер, керуючий партнер Вищої школи бізнесу, викладач курсів «Стратегія» та «Управління проектом» в програмі MBA, створювач Центру розвитку дітей та підлітків DREEM-TEEN, бізнес-експерт та науковий керівник телевізійного проекту «Українська мрія», консультант численних міжнародних та українських провідних компаній.

В своєму майстер-класі Володимир Матвєєв акцентував увагу учасників на особливій важливості вступу до презентації. Півфіналісти окремо вчилися готувати саме вступ, намагаючись зробити його яскравим, таким, що інтригує і запам’ятовується. Після цього Володимир дав ще кілька порад учасникам і запропонував їм спробувати повністю презентувати свою ідею. Весь процес фіксувався відеокамерою, тому хлопці та дівчата мали можливість, дивлячись на себе з боку, отримати дійовий зворотній зв’язок як від Наставника, так і від інших учасників.

Організатори конкурсу «СтратегіЯ» сподіваються, що знання й практичні навички, що їх набули півфіналісти Конкурсу, сприятимуть підготовці високопрофесійних презентацій проектів-півфіналістів і гідному та цікавому захисту проектів у півфіналах, які відбудуться в Студії Савіка Шустера й транслюватимуться одним з національних телевізійних каналів.

Крім того, незалежно від результату півфіналів, вже можна відмітити, що освітня програма стане у нагоді всім її учасникам в їхньому майбутньому дорослому професійному житті.