Ментор конкурсу «СтратегіЯ» Ганна Петрова 24.01.2013

Ганна Петрова, Регіональний менеджер Інституту Підприємництва Cisco в Росії, Україні і СНД, автор та співвласник Центру підприємництва Startup Ukraine, в якості Ментора для учасників Другого Київського конкурсу інноваційних проектів «СтратегіЯ» поділиться власним досвідом, навчить учасників обійти «підводні камені» у реалізації своєї мрії.


Ганна Петрова має різноманітний досвід у фінансовому та HR-менеджменті, управлінні проектами, тренінгах з персонального розвитку, event-менеджменті. З 2007 року була активним членом міжнародної організації AIESEC, в 2009 році створила власну компанію в сфері організації подій. З 2010 року Ганна працює регіональним менеджером «Інституту Підприємництва CISCO» в Росії та Україні. У 2011 році створила конференцію з підприємництва «Entrepreholic!». Девіз життя: If you have a dream – just do it!

Про історію успіху Ганни Петрової розповідає журнал «Корреспондент» у другому числі за 2013 рік. У статті розповідається про історію молодих українців, яким сьогодні ще немає і 30 років. Вони мали схожі стартові умови – як правило, досить невисокі, і зробили себе самотужки, без участі високопоставлених батьків або родичів-чиновників.

Історія менторства сходить корінням до поеми Гомера «Одіссея». За легендою, коли Одіссей готувався покинути батьківщину і відправитися в десятирічну подорож, щоб взяти участь в Троянській війні, він попросив свого вірного друга Ментора захищати, вчити і наставляти його сина-немовляти Телемаха. Ментор – а насправді богиня Афіна в образі чоловіка – виховував Телемаха і був його довіреним порадником.

Ментори в конкурсі «СтратегіЯ» – це досвідчені фахівці, які досягли в своїй сфері значних висот, які готові не просто провести майстер-клас, передаючи якісь знання, а протягом усього конкурсу проявляти турботу про своїх «підопічних», на кожному етапі підказувати , як краще вчинити, на що звернути увагу.

Запрошуємо переглянути відео-звернення Ганни Петрової до учасників конкурсу «СтратегіЯ».