Ментор конкурсу «СтратегіЯ» Олександр Санченко проводить заходи освітньої програми 14.05.2013

Триває здійснення одного з вирішальних етапів Другого Київського конкурсу інноваційних проектів «СтратегіЯ» – освітньої програми для учасників, чиї проекти увійшли до фінальної частини конкурсу.


Одним із заходів цієї програми стала робоча зустріч Ментора конкурсу «СтратегіЯ» Олександра Санченка з півфіналістами категорії «Шкільні проекти» в номінації «Електронне місто».

Під час зустрічі Олександр розповів учасникам про особливості створення конкурентоспроможних проектів, дав декілька порад, на що треба звернути особливу увагу при підготовці до презентації проекту. Такі рекомендації від Олександра Санченка мають особливе значення – адже в першому сезоні конкурсу «СтратегіЯ» Олександр став одним з переможців, тобто знає багато нюансів успішного захисту проекту «з середини».

Зустріч проходила в формі практичного тренінгу, тож учасники не тільки сприймали інформацію від Ментора, а й пробували свої сили в самостійній презентації конкурсних робіт.

«Мені відверто сподобались проекти, підготовлені учасниками. Ми з ними порозумілись, обговорили, на що треба звернути особливу увагу, позначили, що треба доопрацювати. Щодо емоційної складової – вкотре надихаюся щирим бажанням учасників зробити навколишній світ і, зокрема, рідне місто кращим», – поділився своїми враженнями Олександр Санченко.

Олександр Санченко – молодіжний лідер, тренер з проектного менеджменту, фандрайзингу, організатор і власник найбільшого конкурсу краси серед студенток «СтудМіс України», а раніше координатор молодіжних програм різноманітних громадських програм і заходів.

Нагадаємо, що Ментори в конкурсі «СтратегіЯ» – це досвідчені фахівці, які досягли в своїй сфері значних висот, і готові не просто провести майстер-клас, передаючи якісь знання, а протягом усього конкурсу проявляти турботу про своїх «підопічних», на кожному етапі підказувати , як краще вчинити, на що звернути увагу.

Історія менторства сходить корінням до поеми Гомера «Одіссея». За легендою, коли Одіссей готувався покинути батьківщину і вирушити в десятирічну подорож, щоб взяти участь в Троянській війні, він попросив свого вірного друга Ментора захищати, вчити і наставляти його сина-немовляти Телемаха. Ментор – а насправді богиня Афіна в образі чоловіка – виховував Телемаха і був його довіреним порадником.