Не йдіть за своїми мріями – біжіть за ними! Репортаж з конференції EntrepreholicYouth! 25.03.2013

22 березня в бізнес-центрі Інком відбулася конференція «EntrepreholicYouth!», організаторами якої були фонд «Освітні ініціативи» Олександра Кардакова та центр підприємництва «Startup Ukraine». Головною метою організаторів стала допомога молоді на етапі обрання майбутньої спеціалізації. а також екскурс до різних шляхів розвитку в бізнесі на прикладі власного досвіду спікерів.


Юлія МакодаЮлія Макода, випускниця УГЛ КНУ ім. Т.Г. Шевченка

Ранкова реєстрація учасників відбулась досить своєрідно: усі охочі заповнили анкети та мали нагоду випити ароматної кави й скуштувати смачного печива. Серед зацікавлених програмою були помітні як старшокласники,так і студенти. У конференц-залі на молодь чекали спікери, завданням яких було поділитися досвідом про власний шлях у бізнесі.

Першим розпочав промову  25-літній Тарас Парандій, який має досвід праці у невеликій компанії. «Я ніколи не боявся робити більше, ніж мене просять», – зазначає спікер. Молодий чоловік розповів також про своє навчання у школі та університеті, таким чином проводячи паралель між досягненнями в цих закладах. «Жодного разу мене не просили диплом на роботі. Важливо те, що ви робите, та як ви це робите». До того ж спікер додав: «Страх провалу – це ніщо. Зробіть щось продуктивне. Краще спробувати, навіть якщо ви зазнаєте поразки, адже невдача – це коли ви складаєте руки, поразка – це просто спроба».

Наступним спікером була Ганна Петрова, яка створила конференцію з підприємництва «Entrepreholic!». Бізнес-леді розповіла про перспективи й недоліки сучасної системи освіти, наголошуючи на тому, що вчитися обов’язково потрібно, але й не слід забувати про самовдосконалення, якому не навчать в жодному навчальному закладі. «Ви повинні отримувати задоволення від майбутньої професії. Це чітко можна усвідомити, коли ви приходите на роботу не посидіти чи відпочити, а справді працювати, вкладати частину своєї душі».

Далі учасники слухали ще декількох спікерів, серед яких були Олександр Кардаков, Олексій Малицький та Олександр Гудков. Кожен із них наголошував на тому, що для самовдосконалення необхідно спілкуватися з особами, які вже досягли успіху в певній сфері бізнесу; слід багато читати й дивитися, а також бути присутнім на різних конференціях, виставках, лекціях і т.ін. «Успіх виявляється тоді, коли ти не сприймаєш справу як роботу, ти просто живеш цим», – зауважує Олександр Гудков.

Програма конференції була досить різноманітною й цікавою, тож не дивно, що більшість учасників залишилася аж до вечірньої пори, незважаючи на несприятливі погодні умови. Після виступу спікерів було оголошено невелику перерву, під час якої учасники змогли познайомитися та подискутувати на різні теми.

Наприкінці конференції було проведено так зване змагання за найкращий проект серед команд молоді. Приблизно за годину учасники кожної з команд повинні були сформулювати ідею свого проекту, створити програму, план, бюджет і, як результат, захистити свою ідею перед аудиторією. Переможці отримали сертифікати на безкоштовне навчання в проекті «Start your dream».