Олексій Виноградов продовжує співпрацю з конкурсом «СтратегіЯ» 30.01.2013

Відомий фахівець в галузі маркетингу та бізнес-адміністрування Олексій Виноградов, який успішно виступив як тренер півфіналістів I сезону конкурсу «СтратегіЯ», продовжує співпрацю і в II сезоні в якості Ментора для учасників Другого Київського конкурсу інноваційних проектів «СтратегіЯ» поділиться власним досвідом, допоможе учасникам перетворити їхні ідеї і мрії в реальні цілі і плани з їх досягнення.


Олексій Виноградов – кандидат економічних наук, доцент кафедри бізнес-адміністрування Бізнес-школи «МІМ-Київ», віце-президент з маркетингу «МІМ-Київ», партнер консалтингової групи Netton.

В якості консультанта з маркетингу Олексій бере участь у національних і міжнародних проектах, має багаторічну практику маркетингового консалтингу в українських компаніях.

Історія менторства сходить корінням до поеми Гомера «Одіссея». За легендою, коли Одіссей готувався покинути батьківщину і вирушити в десятирічну подорож, щоб взяти участь в Троянській війні, він попросив свого вірного друга Ментора захищати, вчити і наставляти його сина-немовляти Телемаха. Ментор – а насправді богиня Афіна в образі чоловіка – виховував Телемаха і був його довіреним порадником.

Ментори в конкурсі «Стратегія» – це досвідчені фахівці, які досягли в своїй сфері значних висот, які готові не просто провести майстер-клас, передаючи якісь знання, а протягом усього конкурсу проявляти турботу про своїх «підопічних», на кожному етапі підказувати , як краще вчинити, на що звернути увагу.

Запрошуємо переглянути відео-звернення Олексія Виноградова до учасників конкурсу «СтратегіЯ».