Олексій Виноградов – тренер полуфіналістів конкурсу «СтратегіЯ» в номінації «Електронне місто» 15.02.2012

Доцент кафедри бізнес-адміністрування Бізнес-школи «МІМ-Київ» Олексій Виноградов опікується долею полуфіналістів конкурсу молодих дослідників «СтратегіЯ» в номінації «Електронне місто».


Конкурс «СтратегіЯ» має на меті не лише зібрати гарні дитячі мрії стосовно розвитку Києва, але й навчити молодь основам проектної діяльності, надати їм інструменти з арсеналу бізнес-середовища, які знадобляться їм у майбутньому. Тому завдання Олексія під час роботи з півфіналістами конкурсу полягатиме в тому, щоб допомогти учасникам перетворити їх ідеї і мрії в реальні цілі та плани по їх досягненню. Для цього буде проведено цикл навчальних заходів, в ході якого молодь отримає навички успішної презентації, бізнес-планування і бюджетування, ознайомиться із SWOT-аналізом та іншим інструментами.

Олексій Виноградов – кандидат економічних наук, доцент кафедри бізнес-адміністрування Бізнес-школи МІМ-Київ, віце-президент з маркетингу Бізнес-школи МІМ-Київ, партнер консалтингової групи компаній Advanter Group.

В якості консультанта з маркетингу Олексій бере участь в національних і міжнародних проектах, має багаторічну практику маркетингового консультування в українських компаніях.

Конкурс «СтратегіЯ» просуває культуру формування практичних ідей та навичок роботи над проектами серед молоді віком від 16 до 21 року, створює умови для суспільного прогресу через формування у молодого покоління волі та натхнення щодо реалізації власних ідей. Конкурс надає змогу молодим людям проявити свою активну громадянську позицію, здібності на теренах наукових досліджень та підприємництва, а також зробити перші кроки у бізнес-середовищі, розробляючи проекти, які можуть бути реалізовані в Києві.