Переможці конкурсу «СтратегіЯ» в номінації «Гостинне місто» провели тиждень з Олександром Кардаковим 06.11.2013

В рамках конкурсу «СтратегіЯ» автори проекту «Нариси древнього міста» Олександр Румянцев та Олексій Єкименко провели тиждень з відомим українським бізнесменом і управлінцем Олександром Кардаковим.


Нагадаємо, що Олександр Румянцев та Олексій Єкименко стали лауреатами Ґран-прі, яке впровадив Олександр Кардаков. Таким чином, молоді підприємці мали змогу отримати консультації успішного бізнесмена та членів його команди.

Протягом тижня Олександр Румянцев та Олексій Єкименко відвідували офіс Інком, де спілкувалися з наставниками свого проекту «Нариси древнього міста».

Для реалізації проекту Фонд «Освітні ініціативи» придбав якісну апаратуру для зйомок відеосюжетів.

Ось як самі хлопці розповідають про свої враження:

— На «Тиждень з інвестором» ми чекали з нетерпінням – з того самого моменту, коли почули про таку можливість. У першу чергу, звичайно ж, ми сподівалися поспілкуватися з досвідченими фахівцями, послухати їхні поради, а також отримати рекомендації «акули бізнесу» Олександра Кардакова. Зустріч з ним дала нам змогу зрозуміти, куди рухатися, про що знімати свої ролики, який контент буде веселим і пізнавальним одночасно. Кожного разу перед зустріччю ми відкривали незаповнені блокноти, а йшли з неї з безліччю думок і повністю списаними сторінками. Радіємо з того, що наша справа, розпочата кілька років тому, отримала новий поштовх для розвитку – як матеріальний, так і духовний, ми б навіть сказали – ідейний. В нас повірили, а це не може стати непоміченим.

Хочемо подякувати всім, хто допомагав нам у розвитку, направляв і продовжує цікавитися нашими досягненнями. Вважаємо, що вже незабаром ми створимо щось таке, що дійсно виправдовує довіру наших наставників і глядачів!

Про лауреатів

Олександр Румянцев: студент-економіст, III курс.
Сильні сторони в проекті: підбір матеріалів, монтаж.
Головне в роботі: якість, оперативність, актуальність обраного напрямку.
Про проект: «Для мене «Нариси древнього міста» – це не просто чергова спроба пробудити в киянах історичну культуру. Це те, що ми ніколи не маємо забувати, бо в цьому – наша подяка тим, хто створив наше місто таким, яким воно є сьогодні».

Олексій Єкименко: студент-журналіст, IV курс.
Сильні сторони в проекті: сценарій, реквізит.
Головне в роботі: достовірність викладення, професійний підхід, самовдосконалення.
Про проект: «На першому етапі мені було лишень цікаво вивчати історію, відстежувати долі наших героїв, порівнювати епохи, а потім ти просто розумієш, що не можеш мовчати, що тобі треба щиро поділитися з людьми, які і не підозрюють, що тут було до них».