Представляємо Ментора конкурсу «СтратегіЯ» Марину Таран 13.02.2013

Відомий бізнес-тренер, методист, консультант і бізнес-коуч Марина Таран продовжує наставницьку традицію і виступає в амплуа Ментора у Другому Київському конкурсі інноваційних проектів «СтратегіЯ». Маючи успішний наставницький досвід у першому сезоні конкурсу «СтратегіЯ», Марина Таран опікуватиметься учасниками конкурсу протягом всіх його етапів, пояснить і навчить, як цікаву ідею «загорнути в таку обгортку, що від неї ніхто не зможе відмовитися».


Марина Таран – керуючий партнер компанії «Golden Staff», співвласник «Міжнародного Інституту Коучингу та Інноваційного Менеджменту», директор компанії «Оцінка Персоналу», авторка більш ніж 200 тренінгів для керівників («Ефективний керівник», «Планування та контроль», «Управлінське спілкування», «Мотивація персоналу», «Ефективна команда») та HR-менеджерів («Комплексна оцінка співробітників», «Підбір персоналу: співбесіда», «Глибинне інтерв’ю з цінностей»).

Історія менторства сходить корінням до поеми Гомера «Одіссея». За легендою, коли Одіссей готувався покинути батьківщину і вирушити в десятирічну подорож, щоб взяти участь в Троянській війні, він попросив свого вірного друга Ментора захищати, вчити і наставляти його сина-немовляти Телемаха. Ментор – а насправді богиня Афіна в образі чоловіка – виховував Телемаха і був його довіреним порадником.

Ментори в конкурсі «Стратегія» – це досвідчені фахівці, які досягли в своїй сфері значних висот, які готові не просто провести майстер-клас, передаючи якісь знання, а протягом усього конкурсу проявляти турботу про своїх «підопічних», на кожному етапі підказувати , як краще вчинити, на що звернути увагу.

Запрошуємо переглянути відео-звернення Марини Таран до учасників конкурсу «СтратегіЯ».