Призначені дати фінальних змагань конкурсу «СтратегіЯ» 08.05.2013

Другий Київський конкурс інноваційних проектів «СтратегіЯ» наближається до своєї фінальної стадії – визначення переможців.


Організатори Конкурсу оголошують про те, що фінальний захист проектів-півфіналістів і визначення переможців відбудеться:

  • 31 травня – у категорії «Шкільні проекти»;
  • 1 червня – у категорії «Студентські проекти».

Фінали конкурсу «СтратегіЯ» проходитимуть в одній з студій Київського телецентру (вул. Мельникова, 42), і влаштовані в форматі захисту – презентації проектів авторами перед авторитетним журі. Перебіг подій у фіналах Конкурсу зніматиметься одним з телеканалів, після чого телеглядачі зможуть побачити ефірну версію.

Нагадаємо, що Другий Київський конкурс інноваційних проектів «СтратегіЯ» організований Київською міською державною адміністрацією і Фондом «Освітні ініціативи» Олександра Кардакова за підтримки Головного управління освіти і науки КМДА.

Протягом Конкурсу представники молоді віком від 14 до 23 років запропонували низку проектів, які можуть бути реалізовані в Києві, у двох категоріях – «Шкільні проекти» і «Студентські проекти». В кожній з категорій визначено три номінації – «Електронне місто», «Гостинне місто» і «Зелене місто».

12 квітня Експертна комісія Конкурсу оголосила склад півфіналістів, для яких наразі проводяться заходи освітньої програми, спрямовані на професійну підготовку учасників до гідної презентації і захисту своїх проектів. Освітню програму здійснюють Ментори конкурсу «СтратегіЯ» – досвідчені фахівці, які досягли в своїй сфері певних висот, які не просто проводять майстер-класи, передаючи якісь знання, а протягом усього конкурсу проявляють турботу про своїх «підопічних», на кожному етапі радять, як краще вчинити, на що звернути увагу.