Стажування – краще, ніж iPad! 11.05.2013

Двічі переможець конкурсу «СтратегіЯ» Микола Гілко особисто переконався в тому, що приз у вигляді стажування у відомих фахівців дає набагато більше користі, ніж навіть «найкрутіше», але матеріальне заохочення.


Микола Гілко і Євген КасперськийВидобувши призове місце в першому сезоні Київського конкурсу інноваційних проектів «СтратегіЯ», і отримавши за це цілком матеріальний приз у вигляді планшета iPad, Микола взяв участь і в другому сезоні конкурсу, і в результаті також завоював призове місце. А в якості призу право пройти стажування в Академії Касперського, і познайомитися з самим Євгеном Касперським.

Про те, як проходило стажування, і про свої враження розповідає сам Микола Гілко :

Твої враження від стажування?

— Враження від стажування в Лабораторії Касперського чудові, навіть дуже. Я б із задоволенням залишився працювати в цій компанії. Колектив у лабораторії був дуже доброзичливим і веселим, а сам Євген Касперський дуже добра й відкрита людина.

Очікування сильно відрізнялися від дійсності?

— Очікував я купу програмістів, open space простір, і купу цікавої роботи – все так і було.

Що для тебе стало найбільш незвичайним у цій поїздці?

— Незвичайною для мене була подорож до іншої країни, адже це перша моя поїздка за кордон. Я очікував побачити зовсім інших людей, в Москві, а вони виявилися такими ж. Ось це було незвично.

Що ти витягнув собі корисного з цього стажування?

— Я дізнався, що корисно час від часу кудись подорожувати, прочищати свідомість. Два тижні без друзів, батьків, дівчини пройшли, звичайно, складно, але це дало мені поштовх.

З корисних знань найкориснішим виявилося, мабуть, те, що з коду C ++ дуже легко зробити C #.

Отже, резюме?

— Загалом, стажування – це краще, ніж iPad :-).

Для довідки: Академія Касперського (http://academy.kaspersky.ru/) веде серію проектів, спрямованих на підтримку молодих талантів у галузі інформаційної безпеки. Академія шукає і заохочує талановитих молодих людей, даючи їм можливість бути поміченими і розвивати свої знання та навички. Нове покоління висококваліфікованих фахівців є основою безпечного майбутнього для всіх.