У конкурсі «СтратегіЯ» подовжено термін прийому конкурсних робіт 09.02.2012

Організаційний комітет Першого Київського конкурсу молодих дослідників «СтратегіЯ» оголошує про подовження терміну прийому конкурсних робіт.


Таке рішення Оргкомітет прийняв з метою задоволення численних прохань учасників, педагогів, керівництва середніх шкіл Києва в зв’язку з тим, що молоді люди, що вирішили взяти участь у Конкурсі, відповідально ставляться до підготовки своїх проектів, і тому їм необхідний певний час для детального опрацювання конкурсних робіт.

Отже відтепер ключові етапи проведення Конкурсу відбуваються у такі терміни:

  • З 16 січня 2012 року до 24:00 17 березня 2012 року – реєстрація проектів на порталі Конкурсу.
  • 20 березня 2012 року – визначення і оголошення фіналістів.
  • 21 березня – початок заходів освітньої програми для фіналістів.
  • З 9 по 16 квітня 2012 – захист проектів-фіналістів у номінаціях, визначення переможців Конкурсу.
  • 25 квітня 2012 – Церемонія нагородження переможців Конкурсу в Колонному залі Київської міської державної адміністрації.

Нагадаємо, що Конкурс молодих дослідників «СтратегіЯ», організований Київською міською державною адміністрацією і Фондом «Освітні Ініціативи» Олександра Кардакова, просуває культуру формування практичних ідей та навичок роботи над проектами серед молоді віком від 16 до 21 року, створює умови для суспільного прогресу через формування у молодого покоління волі та натхнення щодо реалізації власних ідей. Конкурс надає змогу молоді проявити свою активну громадянську позицію, здібності на теренах наукових досліджень та підприємництва, а також зробити перші кроки у бізнес-середовищі, розроблюючи проекти, які можуть бути реалізовані в Києві.

З 16 січня 2012 у конкурсі «СтратегіЯ» розпочато прийом конкурсних проектів. Всі учасники, зареєстровані на сайті проекту www.strategiya.kiev.ua, можутьзареєструвати свої конкурсні роботи до кінця доби 17 березня. Для цього потрібно з свого персонального кабінету на сайті завантажити портфоліо проекту.