Учасники конкурсу «СтратегіЯ» – «під крильцем» у Менторів 11.12.2012

Учасникам Другого Київського конкурсу інноваційних проектів «СтратегіЯ», які пройшли відбірковий тур, будуть допомагати Ментори – досвідчені наставники, які пояснять, навчать, вкажуть, поділяться особистим досвідом.


Історія менторства сходить корінням до поеми Гомера «Одіссея». За легендою, коли Одіссей готувався покинути батьківщину і відправитися в десятирічну подорож, щоб взяти участь в Троянській війні, він попросив свого вірного друга Ментора захищати, навчати і наставляти його сина-немовляти Телемаха. Ментор – а насправді богиня Афіна в образі чоловіка – виховував Телемаха і був його найдовіренішим порадником.

Ментори в конкурсі «СтратегіЯ» – це досвідчені фахівці, які досягли в своїй сфері значних висот, які готові не просто провести майстер-клас, передаючи якісь знання, а протягом усього конкурсу проявляти турботу про своїх «підопічних», на кожному етапі підказувати, як краще вчинити, на що звернути увагу.

В амплуа Менторів до тих, що вже зарекомендували себе в ролі Наставників в першому сезоні конкурсу «СтратегіЯ», Олексія Виноградова та Марини Таран, в новому сезоні приєднуються такі, без удаваної скромності, легендарні особистості як Ганна Петрова, Ваче Давтян і Євген Ленг.

Докладніше про Менторів конкурсу «СтратегіЯ» організаційний комітет буде повідомляти по мірі початку їхньої діяльності в рамках конкурсу.