В конкурсі «СтратегіЯ» визначився переможець online-голосування 30.03.2012

У Першому Київському конкурсі молодих дослідників «СтратегіЯ», організованому Київською міською державною адміністрацією і Фондом «Освітні ініціативи» Олександра Кардакова, завершився черговий етап: 30 березня припинене online-голосування, яке тривало на сайті Конкурсу: будь-який відвідувач сайту міг віддати свій голос за проект, який йому сподобався.


В зв’язку з тим, що у період з 17 по 30 березня системою безпеки сайту «СтратегіЯ» зафіксовані спроби несанкціонованого втручання в роботу програмного забезпечення і штучного нарощування кількості голосів за деякі проекти, Оргкомітет Конкурсу ухвалив рішення визначити результати online-голосування за станом на кінець дня 17 березня 2012 – дати визначення півфіналістів Конкурсу.

Таким чином, переможцем online-голосування в конкурсі «СтратегіЯ» оголошується проект «Місто на долоні«, який набрав 3543 голосів (станом на 23:59 17 березня 2012 року).

Спонсором online-голосування є компанія «Датагруп» – провідний телекомунікаційний оператор на українському ринку комплексних послуг фіксованого зв’язку. Згідно з Правилами Конкурсу, переможець online-голосування на сайті отримає спеціальний приз від «Датагруп» – сучасний комунікатор HTC, приєднається до фіналістів і матиме шанс на отримання Гран-прі Конкурсу.

Приз переможцю online-голосування буде урочисто вручений представником керівництва компанії «Датагруп» під час півфіналу Конкурсу, що транслюватиметься в ефірі одного з національних телеканалів.

Нагадаємо, що Конкурс молодих дослідників «СтратегіЯ» просуває культуру формування практичних ідей та навичок роботи над проектами серед молоді віком від 16 до 21 року, створює умови для суспільного прогресу через формування у молодого покоління волі та натхнення щодо реалізації власних ідей. Конкурс надає змогу молоді проявити свою активну громадянську позицію, здібності на теренах наукових досліджень та підприємництва, а також зробити перші кроки у бізнес-середовищі, розроблюючи проекти, які можуть бути реалізовані в Києві.