В рамках конкурсу «СтратегіЯ» відбудеться конференція EntrepreholicYouth! 20.02.2013

22 березня в Конференц-залі Бізнес-центру Інком (Київ, вул. Смоленська, 31-33) відбудеться освітньо-інтерактивна конференція про те, як можна розвивати себе в нашій країні, про різні шляхи розвитку в бізнесі – EntrepreholicYouth!. Організатори конференції – Фонд «Освітні ініціативи» Олександра Кардакова і Центр підприємництва Startup Ukraine за підтримки Kyiv City Open Door. Конференція проводиться в рамках освітньої програми Другого Київського конкурсу інноваційних проектів «СтратегіЯ».


Учасники конференції – старшокласники, студенти та молодь у віці від 14 до 23 років – отримають відповіді на запитання: які шляхи становлення для тебе відкриті, чим вони відрізняються один від одного, що саме підходить тобі, як досягнути успіху на кожному з них, і з якими труднощами доведеться зіштовхнутися.

«Ми ставимо на меті цієї конференції допомогти молодим людям на етапі становлення, зробити свідомий вибір при обранні фаху, вселити в них віру у власні сили на прикладі історій успіху відомих бізнесменів і топ-менеджерів, – відмічає засновник Фонду «Освітні ініціативи», відомий український бізнесмен Олександр Кардаков. – Тому, якщо нам вдасться «запалити» нові бізнес-зірки, будемо вважати місію цього заходу виконаною«.

В програмі конференції виступи спікерів – знаних фахівців, людей «self made», що досягли значних успіхів в бізнесі, а також інтерактивні ігри та завдання від Менторів конкурсу «СтратегіЯ».

«Ми віримо, що підприємницький дух треба розвивати із самого раннього віку. Так що ми раді організовувати першу конференцію для підлітків та молоді EntrepreholicYouth!«, – коментують Ганна Петрова і Тарас Парандій, керуючі партнери центру підприємництва Startup Ukraine.

Отримати детальну інформацію про конференцію та зареєструватися.