Ваче Давтян провів зустріч в рамках освітньої програми конкурсу «СтратегіЯ» 08.05.2013

Після оголошення Експертною комісією проектів, які увійшли до півфіналу Другого Київського конкурсу інноваційних проектів «СтратегіЯ», настав час для здійснення наступного етапу конкурсу – освітньої програми для учасників.


Черговим заходом цієї програми стала робоча зустріч Ментора конкурсу «СтратегіЯ» Ваче Давтяна з півфіналістами категорії «Студентські проекти» в номінації «Зелене місто». 

Під час зустрічі Ваче розповів учасникам про основні вимоги до підготовки презентацій проектів, поділився практичними навичками ефективної презентації та публічного виступу.

Зустріч проходила в формі практичного тренінгу, тож учасники не тільки сприймали інформацію від Ментора, а й пробували свої сили в самостійній презентації конкурсних робіт.

Ваче Давтян«Я намагався найефективніше використати відміряний для зустрічі час і довести до учасників максимум інформації, – ділиться враженнями Ваче Давтян. – Але однієї зустрічі замало, ми обов’язково проведемо ще одну, а може й дві».

Нагадаємо, що Ментори в конкурсі «СтратегіЯ» – це досвідчені фахівці, які досягли в своїй сфері значних висот, і готові не просто провести майстер-клас, передаючи якісь знання, а протягом усього конкурсу проявляти турботу про своїх «підопічних», на кожному етапі підказувати , як краще вчинити, на що звернути увагу.

Ваче Давтян, відомий підприємець, тренер, коуч, народився й виріс у Вірменії. За фахом – інженер-кібернетик. В основі досягнень Ваче Давтяна – постійний розвиток та навчання, уважне ставлення до людей, вміння створювати команду фахівців, надихати їх на досягнення видатних результатів. Свою особисту місію Ваче Давтян формулює так: «Допомагаю лідерам ставати успішнішими та щасливішими».