Ваче Давтян виступатиме в амплуа Ментора конкурсу «СтратегіЯ» 22.01.2013

Учасникам Другого Київського конкурсу інноваційних проектів «СтратегіЯ», які пройшли відбірковий тур, в ролі Ментора допомагатиме Ваче Давтян – досвідчений наставник, що пояснить, навчить, вкаже, поділиться особистим досвідом.


Ваче Давтян, відомий підприємець, тренер, коуч, народився й виріс в Вірменії. За фахом – інженер-кібернетик. У 1993 році разом з родиною переїхав до України. Заснував компанії «Промкабель-Електрика» та «Пан Електро», які наразі входять до трійки лідерів електротехнічного ринку. В основі досягнень Ваче Давтяна – постійний розвиток та навчання, уважне ставлення до людей, вміння створювати команду фахівців, надихати їх на досягнення видатних результатів. Свою особисту місію Ваче Давтян формулює так: «Допомагаю лідерам ставати успішнішими та щасливішими».

Історія менторства сходить корінням до поеми Гомера «Одіссея». За легендою, коли Одіссей готувався покинути батьківщину і відправитися в десятирічну подорож, аби взяти участь в Троянській війні, він попросив свого вірного друга Ментора захищати, навчати і наставляти його сина-немовляти Телемаха. Ментор – а насправді богиня Афіна в образі чоловіка – виховував Телемаха і був його найдовіренішим порадником.

Ментори в конкурсі «СтратегіЯ» – це досвідчені фахівці, які досягли в своїй сфері значних висот, які готові не просто провести майстер-клас, передаючи якісь знання, а протягом усього конкурсу проявляти турботу про своїх «підопічних», на кожному етапі підказувати, як краще вчинити, на що звернути увагу.

Запрошуємо переглянути відео-звернення Ваче Давтяна до учасників конкурсу «СтратегіЯ».