Відчуй себе антрепреголіком! Півфіналісти конкурсу «СтратегіЯ» відвідають конференцію Entrepreholic! 28.03.2012

Партнер Першого Київського конкурсу молодих дослідників «СтратегіЯ» – Інститут підприємництва Cisco – в межах здійснюваної наразі освітньої програми Конкурсу запрошує півфіналістів Конкурсу «СтратегіЯ» взяти участь у Другій всеукраїнській конференції з підприємництва Entrepreholic!, яка відбудеться в Києві 21 квітня 2012 року. Всі учасники проектів-півфіналістів Конкурсу отримають безкоштовні запрошення на конференцію.


Метою конференції Entrepreholic!, організованої Інститутом підприємництва Cisco спільно з Бізнес-інкубатором GrowthUP, є вдосконалення підприємницьких навичок і підвищення підприємницького духу. Близько 500 учасників – студенти, активна молодь, що цікавиться темою створення й розвитку свого бізнесу, представники малого та середнього бізнесу, стартапи – отримають розповідь про нові історії успіху від володарів бізнесу, актуальні поради фахівців, які поділяться секретами створення успішного бізнесу в Україні й покажуть бізнес-інструменти та технології, що дійсно працюють.

Ключовою особливістю конференції є той факт, що її майстер-класи проводитимуться лише досвідченими засновниками компаній особисто.

Детальніше про конференцію – http://entrepreholic.com.ua.

Антрепреголік (Entrepreholic) – неологізм, яким позначають людину, що неймовірно захоплений темою підприємництва. Саме таких учасників і очікують організатори конференції.

Партнер конкурсу «СтратегіЯ» – Інститут підприємництва Cisco – використовує свій багатий досвід праці в галузі розвитку людських ресурсів для організації та здійснення освітньої програми Конкурсу.

Інститут підприємництва Cisco – це співпраця між корпорацією Cisco, провідними освітніми ресурсами, місцевими урядами та діловими організаціями, спрямована на сприяння розвитку та зростання підприємництва. Метою інституту підприємництва Cisco є розвиток підприємництва у всьому світі. У співпраці з місцевими державними установами та недержавними організаціями компанія Cisco допомагає спільнотам і націям у становленні підприємництва для економічного і соціального розквіту.