Якщо сніданок перетворюється на обід 06.03.2012

Якщо сніданок перетворюється на обід, це означає – або розмова затягнулася, або ресторан працює з 12:00. У нас – другий випадок: прекрасний ресторан «ПІНА», який приймав переможця акції «Я – SELF-MADE MAN» та Олександра Кардакова, дійсно працює з 12:00.


Але розмова все-таки затягнулася. Почали з Wi-Fi та розвитку ІТ-індустрії, зробили «дзвінок другу» в особі Олександра Данченка (генеральний директор «Датагруп») – відволікали його від роботи питаннями, як протягнути «бездротівку» в КПІ, і скільки це коштує. Згадали історію походження борщу, зачепили тему українського козацтва, тут же навіяло – що з Україною буде далі? Потім поговорили про захоплення та хобі. Куди ж у наш час без освіти і яка вона потрібна. Під кінець, ситі й задоволені, споглядаючи, як хлюпається в келихах «Боржомі», домовилися тримати зв’язок!

Олександр Санченко, переможець акції, ділиться враженнями: «Я дуже окрилений на нові звершення після обіду з Олександром Кардаковим! Класно поговорили про життя, про майбутнє ІТ в Україні, про щастя, про мій проект у конкурсі «СтратегіЯ». Кардаков – класний бізнесмен і людина! Під час обіду в голову прийшла така рима:

«В ресторане «Пена» на обед

Кушаю сорбет

С владельцем Инкома –

Александром Кардаковым :)».

Олександр Кардаков: «Було цікаво і корисно: Саша наштовхнув мене на пару нових ідей і пару нових «постів» в «Фейсбуці». Якщо і я зміг йому чимось допомогти – чудово! Принаймні, він точно запам’ятає правило: якщо хочеш, щоб розробники зробили те, що потрібно тобі, – розберися в питанні. Інакше в кращому випадку ти отримаєш те, що вони подумали, а скоріше – те, що захотіли продати».