Затверджено склад Журі конкурсу «СтратегіЯ» 04.04.2012

Оргкомітет Першого Київського конкурсу молодих дослідників «СтратегіЯ», організованого Київською міською держаною адміністрацією і Фондом «Освітні ініціативи» Олександра Кардакова, затвердив склад Журі півфіналів Конкурсу.


В кожній з трьох номінацій Конкурсу працюватиме авторитетне Журі, до якого увійшли представники Оргкомітету, а також експерти і знані фахівці в галузях, пов’язаних з темами номінацій.

Склад Журі конкурсу «СтратегіЯ»:

Номінація «Електронне місто»:

Номінація «Зелене місто»:

Номінація «Гостинне місто»:

Півфінали конкурсу «СтратегіЯ» відбудуться в квітні в Студії Савіка Шустера і транслюватимуться в ефірі одного з національних телеканалів. Переможці півфіналів і переможець online голосування боротимуться за Гран-прі Конкурсу.

Конкурс молодих дослідників «СтратегіЯ» просуває культуру формування практичних ідей та навичок роботи над проектами серед молоді віком від 16 до 21 року, створює умови для суспільного прогресу через формування у молодого покоління волі та натхнення щодо реалізації власних ідей. Конкурс надає змогу молоді проявити свою активну громадянську позицію, здібності на теренах наукових досліджень та підприємництва, а також зробити перші кроки у бізнес-середовищі, розроблюючи проекти, які можуть бути реалізовані в Києві.