Знайомі всі обличчя: Ментор конкурсу «СтратегіЯ» – Олександр Санченко 01.04.2013

Організаційний комітет Другого київського конкурсу інноваційних проектів «СтратегіЯ» з неабияким задоволенням представляє нового Ментора конкурсу – переможця першого сезону конкурсу «СтратегіЯ» в номінації «Електронне місто» Олександра Санченка.


Олександр СанченкоМолодіжний лідер, тренер з проектного менеджменту, фандрайзингу, організатор і власник найбільшого конкурсу краси серед студенток «СтудМіс України», а раніше координатор молодіжних програм різноманітних громадських програм і заходів, Олександр Санченко готовий поділитися з фіналістами власним досвідом участі в конкурсі «СтратегіЯ», розповісти про особливості створення конкурентоспроможних проектів, порадити, на що треба звернути особливу увагу при підготовці до презентації проекту.

Нагадаємо, що в першому сезоні конкурсу «СтратегіЯ» Олександр став одним з переможців конкурсу із своїм проектом з створення безкоштовного доступу до Інтернет в центрі Києва, який наразі реалізований силами інвесторів та КМДА.

Історія менторства сходить корінням до поеми Гомера «Одіссея». За легендою, коли Одіссей готувався покинути батьківщину і вирушити в десятирічну подорож, щоб взяти участь в Троянській війні, він попросив свого вірного друга Ментора захищати, вчити і наставляти його сина-немовляти Телемаха. Ментор – а насправді богиня Афіна в образі чоловіка – виховував Телемаха і був його довіреним порадником.

Ментори в конкурсі «Стратегія» – це досвідчені фахівці, які досягли в своїй сфері значних висот, які готові не просто провести майстер-клас, передаючи якісь знання, а протягом усього конкурсу проявляти турботу про своїх «підопічних», на кожному етапі підказувати , як краще вчинити, на що звернути увагу.