Знайомтеся: Ментор конкурсу «СтратегіЯ» Євген Ленг 06.02.2013

Знаний український ІТ-підприємець і венчурний капіталіст Євген Ленг приєднався до плеяди Менторів у Другому Київському конкурсі інноваційних проектів «СтратегіЯ». В якості Ментора Євген Анатолійович на прикладі власного досвіду «проведе» учасників конкурсу через терени створення проектів, навчить робити бізнес, створювати його «з нуля», крізь які етапи його провести.


Євген Ленг – доктор філософії в галузі економіки, засновник однієї з провідних українських сільськогосподарських компаній – «Укрзернопром Агро», раніше володів та керував багатопрофільними бізнесами в багатьох країнах, в тому числі в сферах торгівлі нафтопродуктами, банківської справи та цінних паперів, постачання обладнання та інших. В 80-х роках працював репортером і редактором радянського агентства новин в Москві та Сайгоні (В’єтнам).

Історія менторства сходить корінням до поеми Гомера «Одіссея». За легендою, коли Одіссей готувався покинути батьківщину і вирушити в десятирічну подорож, щоб взяти участь в Троянській війні, він попросив свого вірного друга Ментора захищати, вчити і наставляти його сина-немовляти Телемаха. Ментор – а насправді богиня Афіна в образі чоловіка – виховував Телемаха і був його довіреним порадником.

Ментори в конкурсі «Стратегія» – це досвідчені фахівці, які досягли в своїй сфері значних висот, які готові не просто провести майстер-клас, передаючи якісь знання, а протягом усього конкурсу проявляти турботу про своїх «підопічних», на кожному етапі підказувати , як краще вчинити, на що звернути увагу.

Запрошуємо переглянути відео-звернення Євгена Ленга до учасників конкурсу «СтратегіЯ».